Kontakt

Kontakta gärna din stad om du har någon fråga. Vi få många mail och gör vårt bästa för att svara så snart som möjligt. 

För lite snabbare svar så kika gärna om du kan hitta din fråga under ”Vanliga frågor” eller i ditt bekräftelsemail. Vid frågor om ändringar eller avbokning – läs gärna villkoren innan du kontaktar oss. 

Vanliga frågor

Kontakta din stad:

FLOWStockholm 💜 

Mejl ✉️
Stockholm@FLOWPole.se

Adress 📍
Högbergsgatan 93,
118 54 Stockholm

FLOWLinköping 💙

Mejl ✉️
Linkoping@FLOWPole.se 

Adress 📍
Tornbyvägen 1B,
582 73 Linköping 

FLOWÖrebro 💚

Mejl ✉️
Orebro@FLOWPole.se 

Adress 📍
Fredsgatan 17,
703 62 Örebro

FLOWFalun 💛

Mejl ✉️
Falun@FLOWPole.se 

Adress 📍
Åsgatan 18
791 71 Falun

FLOWSaffle ❤️

Mejl ✉️
Saffle@FLOWPole.se 

Adress 📍
Östra Storganan 8
661 42 Säffle

FLOWOnline 🤎

Mejl ✉️
Online@FLOWPole.se

Platform  🖥 
Online klasser sker via zoom

Kontakta din stad:

FLOWStockholm 💜 

Mejl ✉️
Stockholm@FLOWPole.se

Adress 📍
Högbergsgatan 93,
118 54 Stockholm

FLOWLinköping 💙

Mejl ✉️
Linkoping@FLOWPole.se 

Adress 📍
Tornbyvägen 1B,
582 73 Linköping 

FLOWÖrebro 💚

Mejl ✉️
Orebro@FLOWPole.se 

Adress 📍
Fredsgatan 17,
703 62 Örebro

FLOWFalun 💛

Mejl ✉️
Falun@FLOWPole.se 

Adress 📍
Åsgatan 18
791 71 Falun

FLOWSaffle ❤️

Mejl ✉️
Saffle@FLOWPole.se 

Adress 📍
Östra Storganan 8
661 42 Säffle

FLOWOnline 🤎

Mejl ✉️
Online@FLOWPole.se

Platform  🖥 
Online klasser sker via zoom